Важко повірити, що в листопадові холоди ще можна побачити буйство фарб на клумбі. Але це дійсно так! І можливо таке диво завдяки селекціонерам, що отримав безліч сортів холодоустойчивой гібридної хризантеми, яка отримала назву Chrysanthémum × koreanum. Дізнайтесь про інші види хризантем на порталі https://danika-biola.com.ua/.

Колірна гамма досить широка: жовті, оранжеві, білі, червоні, лілові, фіолетові, рожеві кольору всіх відтінків просто вражають уяву. Саме гра контрастів здатна створити справжнє свято серед сірості листопадових холодів.

Корейські хризантеми: квіти листопада

Зацвітають красуні ще в серпні і дарують свою розкішну красу до самих морозів (причому короткочасні заморозки їм не страшні).

Висаджують рослини на світлому сонячному ділянці, бажано захищеному від вітру. Прищіпка куща стимулює ріст бічних пагонів і рясне цвітіння, плюс дозволяє сформувати кулясту форму. Квіти потребують поливу в жарку погоду влітку, а після цвітіння їх потрібно обрізати. На зиму корисно утеплити прикореневу зону шаром опалого листя або листовим перегноєм.

Корейська хризантема “”Помпон Єллоу”” – справжня знахідка для саду. Висота компактного куща 50-60 см. Діаметр кулястих махрових квіток яскраво-жовтого кольору досягає 6-8 див.

Корейська хризантема “”Помпон пінк”” – з менш великими квітами, діаметром до 5 см. Цвітіння рясне, з серпня до настання морозів. Квіти кулясті, махрові, не втрачають свій вигляд при дощі і вітрі. Висота кулястого куща до 50 см.

Корейські хризантеми: квіти листопада

Хризантема корейська “”Ві Віллі”” – висота прямостоячого куща до 60 див. В червні обрізають рослини на 10 см, щоб стимулювати цвітіння і зберегти компактну форму куща. Квіти кулясті, великі, біло-кремового відтінку з жовтими серединками. Цвітіння з вересня до морозів. Висаджують на сонячному ділянці з добре дренованим, багатим гумусом грунтом. Дуже довго зберігається в зрізку. Хороші компаньйони: астра, геленіум, рудбекія.

Хризантема корейська “”Юрій Гагарін”” – висота куща 70-90 див. Цвіте насичено червоними махровими квітами діаметром до 5-6 см з вересня до морозів. Зона зимостійкості – 4. Чудово зимує без укриття .

Саджанці корейської хризантеми висаджують навесні або восени. При осінній посадці важливо, щоб рослини встигли вкоренитися, плюс обов’язково укриття на зиму.

Висаджені поруч квіти яскравих контрастів чудово доповнюють один одного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *