Шкіра на ліктях груба та луската? Ви прикриваєте лікті довгими рукавами, бо відчуваєте, як вони погано виглядають? Якщо так, тоді повірте, що ви не єдиний, хто має цю проблему зі шкірою. Вісім із десяти людей у наші дні мають грубі та сухі лікті.

Існує безліч факторів, які можуть спричинити цю дуже поширену проблему, пов’язану зі шкірою. Насамперед, шкіра на ліктях ніжна і, отже, більш схильна до сухості та зміни кольору. По-друге, тертя, викликане постійним рухом, а також відсутність належного догляду, може спричинити накопичення бруду та мертвих клітин шкіри, і зробити її грубою.

Однак порятунок від неспокійних, грубих ліктів – цілком можливе завдання. Є безліч природних методів догляду за шкірою, які можна використовувати для пом’якшення грубих ліктів. Вам необхідно використовувати інгредієнти, які на 100% натуральні та бюджетні, такі як оливкова олія, сир і т.д. Інші поради дивіться у журналі https://b-i-g.com.ua/.

Пом'якшити шорсткі лікті за допомогою цих натуральних інгредієнтів

  1. Порошок волоського горіха

Високий вміст омега-3 у волоських горіхах дозволяє ефективно пом’якшувати грубі лікті. Регулярне використання цього засобу може зробити шкіру еластичною та гладкою.

Як використовувати: просто змішайте чайну ложку порошку горіха з рожевою водою і нанесіть пасту на обидва лікті. Використовуйте це домашнє лікування 3-4 рази на тиждень.

  1. Сир

Використання сиру може не тільки лікувати проблеми зі шкірою, а й перешкоджати зміні її кольору. Цей багатий на антиоксидант продукт можна використовувати безпосередньо на постраждалому районі.

Як використати: Нанесіть свіжий сир на лікті і залиште його там протягом години. Щоденне використання цього засобу може ефективно лікувати цю проблему шкіри.

  1. Бананова шкірка

Багате джерело поживних речовин, бананова шкірка може використовуватися для лікування різних проблем шкіри, таких як груба шкіра, знебарвлення і т.д.

Як використовувати: замість викинути бананову шкірку, пару хвилин протріть нею лікті. Після цього промийте холодною водою та повторюйте це лікування щодня, щоб пом’якшити лікті.

Пом'якшити шорсткі лікті за допомогою цих натуральних інгредієнтів

  1. Яблучний оцет

Багатий лужними агентами, яблучний оцет є ще одним натуральним інгредієнтом, який можна використовувати для цієї проблеми краси. Він може видаляти накопичені мертві клітини шкіри та лікувати сухі плями на лікті.

Як використовувати: Змішайте половину чайної ложки яблучного оцту з 2-3 столовими ложками дистильованої або рожевої води і промийте лікті за допомогою отриманого розчину.

  1. Мед

Цей традиційний інгредієнт, багатий на потужні антиоксиданти, діє як пом’якшуючий шкіру бальзам, який може оживити шкіру на ліктях.

Як використовувати: Візьміть 2 столові ложки натурального меду і змастіть лікті. Дайте йому вбратися протягом 40-45 хвилин, перш ніж змити холодною водою. Спробуйте цей метод щодня для лікування грубих темних ліктів.

  1. Вівсяне борошно

Часто використовується для відлущування, вівсянка є популярним інгредієнтом для догляду за шкірою, який може використовуватися для обробки сухої та шорсткої шкіри на ліктях. Її використання допоможе видалити бруд зі шкіри та ефективно детоксифікувати її.

Як використати: Візьміть 2 столові ложки приготовленої вівсянки та змішайте її з рожевою водою. Змастіть лікті цією сумішшю. Після витримування протягом 35-40 хвилин промийте холодною водою.

Пом'якшити шорсткі лікті за допомогою цих натуральних інгредієнтів

  1. Олія Ши

Багате вітаміном С і жирними кислотами, олія ши є ще одним чудовим засобом, який варто використовувати для боротьби з грубою та лускатою шкірою на ліктях.

Як використати: Нанесіть масло ши на лікті і залиште його на годину або близько того, перш ніж змити холодною водою. Використання цього натурального інгредієнта на щотижневій основі може не тільки вилікувати цю проблему, а й запобігти її повторенню.

  1. Оливкова олія

Ця натуральна олія часто згадується як двигун краси, оскільки вона наповнена поживними речовинами та антиоксидантами. Використовуйте її доброту для усунення шорсткості шкіри на ліктях.

Як використати: нанесіть його на лікті та залиште на ніч. Вранці промийте теплою водою. Лікуйте шорсткі лікті, використовуючи цю натуральну олію на щоденній основі.

  1. Сік алое віра

Зцілювальні та відлущувальні властивості соку алое дозволяють ефективно лікувати грубі лікті.

Як використовувати: вичавити чайну ложку цього гелю, що збагачує шкіру, і нанесіть його на лікті. Це лікування може проводитись щодня.

Пом'якшити шорсткі лікті за допомогою цих натуральних інгредієнтів

  1. Картопля

Вітаміни та поживні речовини, присутні в цьому крохмалистому овочі, роблять його ідеальним засобом боротьби з проблемою ліктів, що загрубіли.

Як використовувати: Вийміть картопляний сік і промийте лікті або просто відріжте шматок і протріть його на ліктях. Лікуйте лікті картоплею щонайменше 3-4 разів на тиждень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *